Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam kilka pytań na ktore nie znam odpowiedzi a chce znac... ;p Nie gralem w metka na hackach juz dawno.

1. Czy w EM2 jest free time ??

2. (Najwazniejsze) Chce ustawic botka na malpy lub FB ale sie dygam bo mam pro woja 45+, naprawde pro i nie wiem czy HS wysyla takze logi np. gdy zbierzesz drop np. mieczyk od 1lvl z ziemi to czy to tez bedzie w logach ?? Bo wiem ze na handlu sprawdzaja dlatego sie pytam czy mozna smialo wyrzucac drop noob harem a zbierac glowna postacia.

3. ( Troche powiazane z 2.) Na czym polega wysylanie logow przez HS ? i co ono wysyla.

4. Ktory najlepszy sposob na blok HS?? Osobiscie uzywalem sposobu blokniecia antywirem ale ponoc to nie jest bezpieczne.

5. Czy dziala dmg na skile ?

6. Jaki FB najlepszy (prosze o link do topic)

 

 

To wszystko xDD Blagam Was pomozcie . Wynagrodze ;] Wesolych Swiat :)

Pomogłem ? Nie dawaj + ani minusa. Wejdź na www.pajacyk.pl i kliknij na brzuszek pajacyka !

Opublikowano

1.Tak EM2 Fre Time 17-18

2.Tak Wyrzucaj

5.DMG na PL dzial;a - Zobacz w profilu Usera Cupidyn

6.Ten z EasyMetin2 Jest Dobry - teraz chyba nie działaja żadne po aktualizacji

 

Nie Umiałem Odpowiedzieć na Wszystkie Nie mam Pojecia teraz o HS

95986687546687315738.png

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

1. w em2 jest free time

2. Jest taka szansa i to nawet spora ze dostaniesz bana

3. Logi wysylaja twoja aktywnosc na easymetinie

4. Innego sposobu nie ma ( sa ale nie dzialaja)

5. tak , mozesz znalesc w podpietych tematach w dziale boty,bugi,hacki

6. Polecam tego w EM2

Opublikowano

do punktu 2. to jakim sposobem przerzucac drop z noob hara ? wynagrodzilem juz was ;p

Pomogłem ? Nie dawaj + ani minusa. Wejdź na www.pajacyk.pl i kliknij na brzuszek pajacyka !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...